Home Forum Povestea TA nu am unde sa plec cu copilul…

Acest subiect conține 1 răspuns are 2 voci și a fost actualizat ultima dată de  Simy Simona acum 2 ani, 8 luni.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)
  • Autor

Ramona
    Participant

am 23 de ani, sunt casatorita de 2 ani cu un barbat mai in varsta si am un bebe mic de 7 luni. ne-am dorit foarte mult un copil, mai ales el. cu toate astea, cand a venit pe lume fetita noastra, s-a schimbat total. tipa la mine ca e obosit, ca aia mica plange intr-una si ca eu nu stiu sa o cresc, ca nu am grija de ea. eu nu lucrez si stau numai cu ea, deci chiar am grija de ea! nu am unde sa plec, nu am banii mei, parintii nu-mi mai vorbesc ca n-au fost de acord sa ne casatorim, ca e mai batran si a mai fost casatorit. ce ma sfatuiti sa fac?

Simy Simona
    Participant

Buna draga mea roagate de parinti sa te ierte , spunele cat suferi si bebele e nepotul lor , cauta-i tu nu cred ca nu te accepta daca nu vorbesc cu tine e din cauza ca esti cu el inca sunt sigura ca daca le spui de divort te ajuta credema incearca nu rabda asa si eu am crezut ca mama nu ma va ajuta si nu a fost asa ,si daca spune ca se schimba nu-l crede ca nu va fii asa cunosc tipu asta de barbati nu te lasa dezamagita de el iar si eu am invatat un lucru atunci cand iubesti nu fa-o numai cu inima ci si cu capul ca sa vezi lucrurile in realitate cum sunt. Pa success.

Vizualizare 2 articole - 1 la 2 (din 2 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Web Design MymensinghPremium WordPress ThemesWeb Development